Şehit Yüzbaşı Necdi Şentürk Anaokulu, çocukların özgüvenini geliştirmek, başarı duygusunu tattırmak ve biraz da nefis cupcake ve waffle’lar tatmak amacıyla pastacılık atölyesi düzenledi.

Halk Eğitim Merkezi’nin  desteğiyle 1 hafta boyunca süren etkinliklerde usta öğretici Şefika GİRGİN ve Necdi Şentürk Anaokulu minikleri hünerlerini sergilediler. 

Okul Müdürü Durmuş ELİUZ; “Pandemi şartları nedeniyle  ara vermek zorunda kaldığımız, bu tarz etkinliklere alınan sıkı önlemler sonucu, şartların biraz daha hafiflemesi neticesinde kaldığımız yerden devam etmek niyetindeyiz. Öncelikle etkinliğin gerçekleşmesi için izin ve desteklerini esirgemeyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman ERDEM’e, Halk Eğitim Merkezi Müdür Vekili İlker İYİLİKEDEN’e, bu güzel etkinliğin fikir sahibi öğretmenimiz Seher AVCI’ya, etkinliğin her aşamasında katkıları bulunan aşçımız Remziye KOCAMAN’a, fedakar yardımcı personellerimize, bir hafta boyunca okulumuza gelerek bizlere vaktini ayıran, emek veren Usta Öğretici Şefika GİRGİN’e ve etkinliğimizin baş rolündeki kıymetli öğretmen ve öğrencilerime teşekkür ederim.” dedi.