Akhisar Belediye Başkanı ve Adayı Besim Dutlulu, Kayalıoğlu Mahallesi’nde vatandaşlarının yoğun ilgisi ve desteğiyle karşılandı. Başkan Dutlulu, “Yıllardır hizmetten mahrum kalan Kayalıoğlu Mahallesi, hak ettiği hizmetlere bizim dönemimizde kavuştu. Ama yetmez; ikinci dönemimizde hem Akhisar merkezinde hem de kırsalda daha çok çalışacağız. Halkımızın destekleri bizimle olduğu sürece bu şehre daha çok hizmet edeceğiz” dedi.

Kayalıoğlu Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Dutlulu, mahalle sakinleri tarafından traktör ve motosikletler eşliğinde, havai fişekler ve meşaleler ile karşılandı. Vatandaşlar Kayalıoğlu meydanını hınca hınç doldurdu. Başkan Dutlulu’ya ziyaretlerde eşi Özge Dutlulu, Manisa Milletvekili A. Vehbi Bakırlıoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet, meclis üyesi adayları da eşlik etti.

“BU ŞEHRE DAHA ÇOK HİZMET EDECEĞİZ”

Kayalıoğlu halkına seslenen Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, yaptığı konuşmasında 5 yılda Akhisar’da ve Kayalıoğlu Mahallesi’nde gerçekleştirdiği hizmetlerden bahsetti. Yeni meydan çalışması,  sıcak ve soğuk asfalt çalışmaları, sosyal tesis, aile çay bahçesi, parke taş çalışmaları, arazi yolu çalışmaları, sosyal ve kültürel çalışmalar gibi birçok alanda çok güzel hizmetler yaptıklarını söyleyen Başkan Dutlulu, “Yıllardır hizmetten mahrum kalan Kayalıoğlu Mahallesi, hak ettiği hizmetlere bizim dönemimizde kavuştu. Ama yetmez; ikinci dönemimizde hem Akhisar merkezinde hem de kırsalda daha çok çalışacağız. Halkımızın destekleri bizimle olduğu sürece bu şehre daha çok hizmet edeceğiz.  Bu akşam bizleri coşkuyla karşılayan Kayalıoğlu halkımızın 31 Mart seçimlerinde sandıkları patlatacağına ve hizmete, çalışkanlığa oy vereceklerine yürekten inanıyorum. Misafirperverlikleri ve gösterdikleri ilgi için Kayalıoğlu halkımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

“HAYALDİ; BESİM BAŞKANIMLA GERÇEK OLDU”

Kayalıoğlu Mahallesi’nin 5 yılda çok değiştiğini ve güzelleştiğini söyleyen Mahalle Muhtarı Armağan Ağdanlı, “Kayalıoğlu’nun Besim Başkan döneminde gelişimi gözle görülüyor. Her yer mis gibi oldu. Bana deselerdi ki Kayalıoğlu 5 sene sonra böyle olacak diye, inanamazdım. Hayaldi; Besim Başkanımla gerçek oldu. Başkanımız Akhisar genelinde müthiş çalışmalara imza attı. Kayalıoğlu mahalle halkı olarak biz de bu hizmetler karşısında Besim Dutlulu’ya tam desteklerimizi sunacağız” dedi.