Akhisar’da uzun yıllardır kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışı ile hizmet vermeye devam eden Kayalı Akaryakıt, indirim anlaşmalarına devam ediyor. Son olarak Akhisar’da Memur-Sen, Eğitim-Birsen, Sağlık-Sen ve Diyanet-Sen çatısı altında bulunan bin 272 üyeyi kapsayan yüzde 5 iskonto indirim anlaşması yapıldı.

Memur-Sen Memur Sendikaları Konfederasyonu Akhisar Başkanı ve aynı zamanda Eğitim Bir-Sen Eğitimciler Birliği Sendikası Akhisar Başkanı olan Sait Akdağ ile Akhisar Kayalı Akaryakıt yetkilisi Mustafa Gökhan Kayalı arasında Akhisar Hürriyet Mahallesi, Sanayi Yolu üzerindeki Petrol Ofisi ve Dayıoğlu Mahallesi’ndeki Opet Sunpet Akaryakıt alımlarında yüzde 5 indirim anlaşması yapıldı. 

Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Akhisar başkanı Sait Akdağ; “Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen çatısı altında bulunan 610 üyemiz, Sağlık-Sen üyesi 350 üyemiz ve Diyanet-Sen üyesi 312 üyemizi ilgilendiren bir anlaşma yaptık. Buna göre Kayalı Akaryakıt istasyonundan yapılan alımlarda yüzde 5 iskonto alacaklar. Tüm üyelerimize hayırlı olsun” dedi.

Kayalı Akaryakıt yetkilisi Mustafa Gökhan Kayalı; “Ülkemizin emekçileri bu sendika üyelerine hizmet vermekten mutluyuz. Tüm akaryakıt alımlarında yüzde 5 iskonto uygulanacaktır. Malum hareketli günler olduğu için fiyat artışı günleri iskonto yapamamaktayız. Bu sürecin en kısa zamanda geçeceğini umarak hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.