Yerel seçimlere kısa bir süre kala İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, seçim çalışmalarını Sazoba ve Beyoba Mahallelerinde sürdürdü.

İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, Sazoba ve Beyoba’da meşaleler ile karşılandı. Ziyaretleri sırasında yoğun sevgi ve ilgi gören Doğan, burada vatandaşlar ile sohbet etti.

Doğan; “Çalışmalarımızı ekibimiz ile aralıksız olarak Akhisar’ın her noktasında sürdürüyoruz. Zor bir yola çıktığımızın farkındayız. Akhisar’ımızın Sazoba ve Beyoba Mahallelerindeki vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Kendileriyle tarım ve ekonomi alanlarında istişarelerde bulunduk. Akhisar’ı hak ettiği yere taşıyacağız. Vatandaşlarımız bizleri çok iyi karşıladılar, kendileri ile nasıl bir belediye yöneteceğimizi paylaştık. Bizleri çok güzel karşılayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

TAMAMEN ŞEFFAF OLACAĞIZ

İlçemizin en büyük sorunları olan otopark, altyapı, çevre kirliliği gibi sorunlarını çözüme kavuşturacağız. Modern ve kültürel yaşanabilir bir kent ortaya koyacağız. Sosyal bir belediyecilik anlayışı ile aile bütçesine katkıda bulunacağız. 

KONUT PROJELERİ YAPACAĞIZ

Akhisar’daki sit alanı sorunsalını çözüme kavuşturacağız. Konutlar için projeler üreteceğiz. Ortada dönen rant iddialarını giderecek, şeffaf bir yönetim oluşturacağız” dedi.

Çalışmalarında İYİ Parti İlçe Başkanı Mert Ali Kocacık ve partililer eşlik etti.