İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, seçim öncesi Mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Doğan, son olarak Akhisar'ın Reşatbey Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Seçimlere kısa bir süre kala tüm mahalleleri karış karış dolaşan Doğan, yaptığı açıklamada, Akhisar'ın genelinde yeterli hizmetlerin yapılmadığını ifade etti. Hizmetleri eşit olarak tüm mahallelere ulaştırmayı amaçladıklarını belirten Doğan, "Akhisar Belediyesi halkın evi olacak. Tüm vatandaşlarımıza bir bir muhatap alınıp tüm sorunların üzerine gideceğiz. Bizim belediyeciliğimizde belediyeyi birlikte yöneteceğiz. Bir proje yapılırken, ilgili tüm kişilerin görüşleri alınacak ve en iyisini yapacağız." dedi.

Doğan'ın öncelik verdiği konulardan birinin otopark ve trafik sorunları olduğunu söylediği açıklamasında, "En büyük sorunlarımızdan biri olan otopark sorunu, trafik sorununu çözmek olacaktır. Akhisar’ımızı bir yerde toplayıp şehri boğmak yerine, daha modern bir şehir haline getireceğiz. Tarım alanlarımızı imara açmak yerine daha zemini sağlam, daha uygun bölgelere doğru şehri kaydıracağız. Akhisar’a modern bir şehir statüsü kazandıracağız." şeklinde konuştu.

Doğan, hizmet odaklı bir anlayışla Akhisar'a yönetmeye aday olduklarını ve halkın beklentilerine karşılık vereceklerini belirterek, "Biz gerçekten hizmet için bu yola çıktık. Bu işe gönül verdik. Bizim makam mevki gibi bir derdimiz yok, hizmet için bu yoldayız. Akhisar’ın değişime, iyi belediyeciliğe ihtiyacı var." ifadelerini kullandı.