İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, Akhisar’da gençlerin çoğunlukta bulunduğu kafeleri ziyaret ederek burada bulunan vatandaşlar ile bir araya geldi.

“Gençler bizim geleceğimiz, gençlerimizin tüm taleplerini yerine getireceğiz. Gençlerimiz için spor alanları, kültür salonları, gençlik merkezleri, gençlik konseyleri gibi gençlerin söz sahibi olacağı birimler oluşturacağız. Onlar için belediyede bir birim kurarak talepleriyle tek tek ilgileneceğiz. Çeşitli etkinlikler ve sosyal aktiviteler ile tüm gençlerimize hitap edeceğiz. Spora, sanata, kültüre daha fazla yatırımlar yaparak gençlerimiz için alanlar oluşturacağız. 

Şehrimizden en küçük amatör takımdan, Akhisarspor’umuza kadar fazlasıyla desteğimizi sağlayacağız. Akhisar’dan tüm spor dallarında başarılı gençler yetiştireceğiz. Türkiye ve dünyada bizi temsil eden sporcularımız var. Bu sayıyı daha da fazlalaştıracağız. Belediye olarak tüm imkanları sağlayacağız. 

Akhisar’dan spor, bilim ve teknoloji alanında yetişen gençlerimiz Akhisar’ı marka haline getirecek. Gençlerimizin tüm isteklerini ve dileklerini dinliyoruz ve notlarımızı alıyoruz. Akhisar’da iyiler güneş gibi doğacak. Ve bu şehri hep birlikte yöneteceğiz.” dedi.

AVUKATLIK BÜROSU AÇILIŞINA KATILDI

İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, Akhisarlı genç avukat Yoldaş Gül’ün Milli Egemenlik Meydanında bulunan avukatlık bürosu açılış törenine katıldı.