İYİ Parti'nin Akhisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Ali Doğan, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Son olarak kendisinin de doğup büyüdüğü Akhisar’ın Ballıca Mahallesi’ni ve ardından Dereköy Mahallesini ziyaret eden Doğan, bölge halkıyla bir araya gelerek yerel sorunları dinledi.

Meşaleler ve havai fişekler ile karşılanan İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, İYİ Parti olarak Akhisar Belediyesi’ni kazandıkları takdirde şehrin çehresini değiştireceklerini hiçbir mahalle ayırt etmeden hizmet edeceklerini ifade etti.

Akhisar Belediyesi'nin halkın evi olacağını ifade eden Doğan, katılımcı bir belediyecilik anlayışı benimseyerek, tüm vatandaşların sorunlarına çözüm üreteceklerini söyledi.

Doğan, "Belediyeciliğimizde vatandaşlarımızla işbirliği içinde olacağız. Her proje öncesi ilgili kişilerin görüşlerini alarak, en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Akhisar'ın birçok mahallesinde var olan eksiklikleri kısa sürede tamamlayarak, hizmet odaklı bir anlayışla şehrimizi yönetmeye adayız." şeklinde konuştu.

Hizmete odaklanmış bir belediyecilik anlayışını benimsediklerini belirten Doğan, "Bu yola gerçekten hizmet için çıktık. Akhisar'ın değişime, iyi belediyeciliğe ihtiyacı var. Makam mevki gibi bir derdimiz yok, tamamen hizmet için bu yoldayız." diyerek seçim kampanyasındaki kararlılığını ve halka olan taahhütlerini vurguladı.