İYİ Parti Manisa Milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, Millet İttifakı’nın seçim vaadlerini sıraladı. 

Çiftçilerden emeklilere, beyaz yakalılardan mavi yakalılara tüm emekçi kesiminin sorunlarını bildiklerini kaydeden Eryılmaz, “İYİ Parti’nin her ekonomik sorun için bir çözümü var” dedi. 

“ÇİFTÇİ EKTİĞİ ÜRÜNÜN FİYATINI ÖNCEDEN BİLECEK”

Eryılmaz, “Genel Başkanımız sayın Merak Akşener duyurdu, Kazanç odaklı tarım ürünleri fiyatlama sistemi getireceğiz yani ektiğiniz ürünlerin fiyatını önceden söyleyeceğiz. Zarara uğramanızın önüne geçeceğiz. Girdi teşviklerini önceden yapacağız. Çiftçi borçlarının takibini durduracağız. Bir yıl ödemesiz, bir yıl faiz ödemeli beş yıl vadeli yapılandıracağız.” dedi.

“18-26 YAŞ GRUBUNDAKİ GENÇLERE 2 BİN 500 TL MAAŞ BAĞLANACAK”

İYİ Partili Eryılmaz, “Genel Başkanımız gençler ve kadınlar için de müjde verdi. Eşit işe eşit ücret verilecek. 18-26 yaş grubundaki bütün çocuklarımıza 2023’ün rakamlarıyla 2 bin 500 lira maaş bağlanacak. Evde yaşayan tüm kadınların hem sigortalı olmasını hem de 2 bin 500 maaş bağlanacak. Barınma sorununu da çözeceğiz” diye konuştu.

“TEMMUZ AYI BAŞINDA EMEKLİYE VE EMEKÇİYE YÜZDE 50 ZAM”

İYİ Parti Manisa Milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, Millet İttifakı’nın yönettiği Türkiye’de Temmuz ayı başında tüm emekçiler ve emekliye yüzde 50 zam yapılacağını da belirtti.