İYİ Parti'nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, yerel seçime kısa süre kala seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Akhisar’da Reşatbey-Seyitahmet Mahallesi Zeytinliova Yolu Üzeri, akşam çalışmalarında ise Hanpaşa ve Kömürcü Mahallelerinde vatandaşlar ile bir araya geldi. 

Doğan, İYİ Parti'nin tek başına devam edeceğini belirterek, “İYİ Parti olarak Akhisar’da seçime hür ve müstakil olarak giriyoruz. Tüm yalan ve yanlı haberlere itibar etmeyin. Tüm seçmenlerden İYİ Parti tabanına bunu yeniden ifade ediyorum. Akhisar’a hizmet etmek için geliyoruz” dedi.

HANPAŞA VE KÖMÜRCÜ MAHALLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Akşam saatlerinde çalışmalarına devam eden Doğan, Hanpaşa ve Kömürcü Mahallelerinde vatandaşlar ile bir araya geldi. Doğan, İYİ Parti'nin tek başına devam edeceğini belirterek, “İYİ Parti olarak Akhisar’da seçime hür ve müstakil olarak giriyoruz. Tüm yalan ve yanlı haberlere itibar etmeyin. Tüm seçmenlerden İYİ Parti tabanına bunu yeniden ifade ediyorum. Akhisar’a hizmet etmek için geliyoruz” dedi.

Doğan, “Akhisar’ın tüm mahallelerinde vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Mahallelerimizin birçok eksikliklerini tespit ediyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz. İYİ Parti iktidarında betona değil, insana yatırım yapacağız. Tüm eksiklikleri gidereceğiz. Akhisar’da seçimi kazandığımızda tüm halkın belediye başkanı olacağız. Kimseyi ayırmayacağız, taraflı olmayacağız” şeklinde konuştu.