İYİ Parti Akhisar İlçe Başkanlığı geçen hafta 11 Aralık Pazar yapılan seçimlerin ardından güven tazeleyen İlçe Başkanı Halil Korkmaz ve yönetim kurulu üyeleri basın mensupları ile bir araya geldi.

Yeni yönetimin tam kadro katıldığı basın toplantısında konuşan eden İYİ Parti Akhisar İlçe Başkanı Halil Korkmaz, mazbatalarını aldıklarını ve yaklaşan genel seçimleri öncesi hızlı bir planlama ile çalışmalarına başlayacaklarının altını çizdi.

Akhisar’daki yüzde 22’lerde bulunan İYİ Parti’nin konumunu yüzde 35’in üzerine çıkarmayı hedeflediklerini ifade eden İYİ Parti Akhisar İlçe Başkanı Halil Korkmaz, “Kongremizde çok çalışarak arkadaşlarımız ile birlikte başarılı bir şekilde kazandık. Hepimize hayırlı olsun, memleketimize, Akhisar’ımıza hayırlı olsun. Öncelikle bizlere güvenen delege arkadaşlarımıza hepsine teşekkür ediyoruz. Siz değerli basın mensubu arkadaşlarımız bu zorlu süreçte yanımızda durduğunuz için sizlere de ayrıca teşekkür ediyoruz. Yeni yönetim kurulu olarak ilk toplantımızı dün akşam saatlerinde gerçekleştirdik. Şuanda bir görev dağılımı yapmadık. Mazbatamızı aldık. Önümüzdeki kısa bir sürede değerlendirme yapıp alınan kararları paylaşacağız.

Yaklaşan bir genel seçimin öncesindeyiz ve bunun neticesinde çalışmalarımızı hızlandıracağız. Şuanda Akhisar’da yerel de hızla büyüyen bir parti konumundayız. Ortalama şuanda yüzde 22’lerde görünüyoruz. Bu rakamda hedefimiz yüzde 35 veya 40’lara çıkarmak olacaktır. Yerel siyaset kapsamında özellikle Akhisar Belediyesi ile iyi bir ortamda birlikte çalışmalarımız oluyor. Kadın ve Gençlik Kolları yönetimlerimizi önümüzdeki süreçlerde değerlendireceğiz” dedi.