İYİ Parti’den istifa ederek AK Partiye geçen Kubilay Çörekçi ve Murat Ateş Budak’ın rozetlerini AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı taktı.

İYİ Parti il yönetim kurulu üyeleri Kubilay Çörekçi ve Murat Ateş Budak’ın rozetlerini takan Ak Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı her ikisine de hayırlı olsun dilerek çalışmalarında başarılar diledi.

Doğru Adamla yol yürüdükleri için mutlu olduğunu belirten Hızlı “İYİ partiden partimize katılan arkadaşları aldıkları karar ve yanımızda oldukları için mutluyuz. Bundan sonra beraber yol yürüyerek Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 28 Mayıs’taki seçimde zaferle ayrılması için canla başla çalışmalarımıza beraber devam edeceğiz. Ülkenin geleceği ve yapılan işlerin devamlılığı için önümüzdeki seçim bizler için çok önemli. Partimize yeni katılan arkadaşlarımızın doğru adamı seçtikleri için mutluyum. Bundan sonraki çalışmalarında her iki arkadaşımıza başarılar diliyorum ”dedi.

TÜM ENERJİMİZLE ÇOK ÇALIŞACAGIZ

Vatanseverlik duygusunun ağır bastığını belirterek AK Parti’ye geçtiğini belirten Kubilay Çörekçi “AK Parti’ye katılmaktan dolayı büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz. AK Partiye katılımımız, Manisa’nın kalkınması refahı ve birlikte güçlü bir geleceğe ilerlemesi için olan inancımın bir ifadesidir. Partinin köklü geçmişi, milli birlik ve beraberlik anlayışı, devletimizin bekasını en önde olması bu yola adım atmamızı sağlamıştır.  Ak partinin vizyonu liderliği, ülkemizin büyük potansiyeline olan inancımızı pekiştiriyor. Temel değerlerimiz arasında yer alan vatanseverlik, Türkiye’nin daha müreffeh bir toplum olma hedefine ulaşmasında rehberimiz olacaktır.  Bu katılımımızı destekleyen ailemize sevdiklerimize ve bize inanan herkese teşekkür ederiz. Sizlerin desteği ve güveniyle Ak partinin hedeflerine ulaşması için tüm enerjimiz ile çalışacağız” dedi.