İYİ Parti’nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, Akhisar’da seçim çalışmalarına başladı. 

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde İYİ Parti’nin Akhisar Belediye Başkan Adayı olan Hüseyin Ali Doğan, Akhisar’ın Ballıca Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya geldi. 

Burada kendini karşılayan vatandaşlar ile sohbet ederek projelerini paylaşan Doğan, “Seçim çalışmalarına kendi mahallem olan Ballıca’dan başlamanın ve burada sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. 

Zor ve meşakkatli bir yola çıktığımızın farkındayız. Akhisar'ın çocuğu olarak Allah’ın izniyle halkımız bize teveccüh gösterirse onurla, gururla hizmet edeceğiz. İlçemizi otopark, altyapı sorunlarını çözeceğiz. Hava ve çevre kirliliği olmayan modern ve kültürel yaşanabilir bir yer haline getireceğiz. Sosyal belediyecilikle aile bütçesine katkıda bulunacağız. İlçemizde konut açığını ve sit alanı sorunsalını gidermeye çalışarak, konutlar için projeler üreteceğiz. Ortada dönen rant iddialarını şeffaf belediyecilik anlayışımızla tamamen yok edeceğiz. Okul çağındaki geleceğimiz çocuklarımıza ve gençlerimize sağlıklı beslenebilmeleri amacıyla her gün kahvaltı ve öğle yemeği öğününü belediyemizden karşılayacağız.” dedi.