İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı tanıtım toplantısı, İYİ Parti Manisa Milletvekili Şenol Sunat, İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Gürhan Özcan ve İYİ Parti Manisa İl Başkanı Zafer İksir’in de katıldığı programda tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Akhisar’da Ramiz Park'ta düzenlenen tanıtım toplantısında İYİ Parti Manisa Milletvekili Şenol Sunat; “İYİ Parti bu yerel seçimlere tek başına katılma kararı aldı ben ve vatandaşlarımız bu karardan çok memnun. Başkasının yaptıkları hataların bize fatura edilmesini istemiyoruz. Bu seçimde Manisa’da fark yaratacağız. Hep birlikte çok çalışacağız ve başaracağız” dedi.

İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan ise, Akhisar'a hizmet etme ve iyi belediyecilik anlayışını yerleştirme konusunda kararlı olduğunu belirtti. Doğan, 30 yılı aşkın süredir kurumsal bir firmada yöneticilik yapmanın getirdiği deneyimi, Akhisar halkına hizmet olarak sunma niyetinde olduğunu ifade etti. Doğan, "Bizim belediyeciliğimizde ben yok, biz varız" diyerek, tüm Akhisar halkının belediye yönetimine dahil edilmesi gerektiğini vurguladı.