İYİ Parti ilçe başkanı Halil Korkmaz, 11 Aralık Pazar günü yapılacak kongrede İlçe başkan adaylığını parti lokalinde düzenlediği basın açıklamasıyla açıkladı.

Pazar günü Akhisar Belediyesi Bülent Ciğeroğlu Kültür salonunda yapılacak kongre öncesi parti lokalinde düzenlediği basın açıklamasında adaylığını açıklayan Halil Korkmaz;” Değerli dava arkadaşlarım, basın açıklamamıza hepiniz hoş geldiniz. 11 Aralık Pazar günü yarın Akhisar Belediyesi Bülent Ciğeroğlu Kültür salonunda yapılacak olan 3. Olağan kongremiz öncesinde kamuoyuna basın açıklamamızı yapmaktaki gayemiz şudur. Üyelerimize delegelerimize ve halkımıza iyi partimize yakışır bir demokrasi şöleni yaşatacağımız için çok heyecanlıyız. Göreve geldiğimiz günden itibaren ben ve ekibim partimizi bir adım ileriye taşımak için büyük bir özveriyle çalıştık. Bu yolda kimseyi kırmadan, doğruluk hakkaniyetle partimize hizmet etmeye gayret ettik. Her türlü haksız eleştiriye rağmen yılmadık.Alnımız ak,başımız diktir.Kimseye verilemeyecek hesabımız yoktur. Değerli dava arkadaşlarım. Üyelerimizin teveccüh ve destekleriyle yarın yapılacak 3. Olağan kongrede İyi Parti Akhisar ilçe Baş tekrar aday olduğumu bir kez daha, güçlü bir şekilde vurgulamak isterim. Beyaz liste ile katılıyoruz. Bu kutlu yolda bana destek olan dava arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

Karanlıkların sona erip güneşin doğmasına Az Kaldı. Çocuklarımızın yarınlara güvenle bakacağı günlere Az Kaldı. Cumhuriyetimizin 100. Yılında bu ucübe sistemin sona erip, güçlen dirilmiş parlamenter sisteme ge günlere Az Kaldı. İYİ iktidarına Az Kaldı. Basın açıklamamıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi ve saygılarımı, Sunuyorum” dedi.