İYİ Parti Akhisar ilçe başkanı Halil Korkmaz, yönetim kurulu üyeleri Kadın Kolları ve Gençlik Kolları tarafından parti lokalinde aşure hayrı yapıldı.

İYİ Parti Akhisar ilçe başkanı Halil Korkmaz, yönetim kurulu üyeleri Kadın Kolları ve Gençlik Kolları tarafından parti lokalinde aşure hayrı yapıldı. İlçe başkanı Halil Korkmaz ve Kadın Kolları başkanı Gülse Soylu kepçe ile aşureler kaselere doldurdular. 

Muharrem ayı dolayısıyla Gölmarmara yolu üzerinde bulunan ilçe parti lokalinde düzenlenen etkinlikle konuşan İYİ Parti ilçe başkanı Halil Korkmaz;" Muharrem ayı nedeniyle her yıl geleneksel aşuremizi bu yılda yapmamızın huzurunu yaşıyoruz. Muharrem ayının ve aşure günlerinin insanlığın hep hayrına, sevincine vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum. Bu vesileyle Böyle bir günde eşimizi dostumuzu aramızda görmenin mutluluğunu yaşıyor .

Zafer Partisi, Kaymakam Sabit Kaya'yı ziyaret Zafer Partisi, Kaymakam Sabit Kaya'yı ziyaret

Aşure hayrına İyi Parti Manisa il koordinatörü Tunç Önsoy, Akhisar belediye başkan yardımcısı Tuncay Engin, CHP Akhisar ilçe başkanı Umut Çavuş, Saruhanlı İlçe Başkanı Hüseyin Abacı, Gölmarmara İlçe başkanı Fevzi Düzöğüt, Akhisar Oda başkanları ve partililer katıldı.