İYİ Parti’nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, seçim çalışmalarını sürdürüyor. 

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde İYİ Parti’nin Akhisar Belediye Başkan Adayı olan Hüseyin Ali Doğan, Akhisar’da seçim programı kapsamında sabah saatlerinde Cumartesi pazarındaki esnafları ziyaret etti. Burada vatandaşlar ile bir araya gelen Doğan, destek istedi.

Pazar yerindeki esnaflar ile bir araya geldi. Sonrası çarşı esnafını ve vatandaşları ziyaret eden Doğan, Akhisar’ın geleceği için çok çalışacaklarını ifade etti. 

Doğan; “Çalışmalarımızı ekibimiz ile aralıksız olarak Akhisar’ın her noktasında sürdürüyoruz. Zor bir yola çıktığımızın farkındayız. Akhisar’ı hak ettiği yere taşıyacağız. Vatandaşlarımız bizleri çok iyi karşıladılar, kendileri ile nasıl bir belediye yöneteceğimizi paylaştık. Bizleri çok güzel karşılayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

TAMAMEN ŞEFFAF OLACAĞIZ

İlçemizin en büyük sorunları olan otopark, altyapı, çevre kirliliği gibi sorunlarını çözüme kavuşturacağız. Modern ve kültürel yaşanabilir bir kent ortaya koyacağız. Sosyal bir belediyecilik anlayışı ile aile bütçesine katkıda bulunacağız. 

KONUT PROJELERİ YAPACAĞIZ

Akhisar’daki sit alanı sorunsalını çözüme kavuşturacağız. Konutlar için projeler üreteceğiz. Ortada dönen rant iddialarını giderecek, şeffaf bir yönetim oluşturacağız” dedi.

Çalışmalarında İYİ Parti İlçe Başkanı Mert Ali Kocacık ve partililer eşlik etti.