İşinizi büyütmek için en iyi dijital platformu kullanıyor, markanıza stratejik çözümler sunuyoruz.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için reklam hizmetleri İşletmelerin reklam pazarlama medya ihtiyaç duydukları her konuda en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

Biz kimiz ve ne yapıyoruz?
Dakika Digital, arama motoru optimizasyonu (SEO, SEM), Google Ads, Facebook Ads, Sosyal Medya Reklam ve Yönetimi , Web Tasarımı, Web Geliştirme, Mobil Uygulama Geliştirme Kullanıcı Deneyimi, Veri Analitiği ve daha pek çok konuda kapsamlı deneyime sahip dijital pazarlama ajansıdır.

Vizyonumuz;
Müşterilerimizin vazgeçilmez iş ortağı, alanında ilk akla gelen marka olmak. Verdiğimiz tüm hizmetlerde, çözüm ortaklarımızın koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve sektöründe lider bir şirket olmaktır.

Misyonumuz;
Müşterilerimize, alanında uzman çalışanlarımızla, yenilikçi, rekabetçi, öncü ve çevik şeffaf hizmetler sunmak.

Stratejimiz;
Operasyonel mükemmelliyet, hızlı, esnek ve düz bir organizasyonel yapı, özel durumlara özel çözümler üretebilmek, açık ve şeffaf bir iletişim, çalışanlarımızı önemsemek, çalışanlarımızın yaratıcılık ve başarılarını ödüllendirmektir.

Hedefimiz;
Teknoloji reklam pazarlama medya sektöründe en kaliteli hizmeti sunmak ve dünya çapında faaliyet gösteren yüksek nitelikli bir firma olmaktır.

Maksimum bir iş günü içerisinde istediğiniz A-Z reklam , pazarlama , medya , yazılım , projesinin teklifini, size vereceğimiz tüm hizmet detaylarını belirterek onayınıza sunuyoruz.

Sağlıklı fiyatlandırma yapabilmemiz için projeniz ile ilgili tüm detayları belirtmenizi rica ederiz.

Reklam hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için +90 212 282 00 22 nolu telefondan bize ulaşabilir yada başvuru formunu doldurabilirsiniz.

www.dakikareklam.com