Akhisar'ın İnönü Mahallesi için muhtarlık yarışı sürerken, adaylardan Ali Ayçiçek, mahalle sakinlerine kendini tanıtarak, hizmet sözü verdi.

Ali Ayçiçek, Akhisar doğumlu, evli ve iki kız çocuk babası. İlköğretimini Akhisar'ın Altıeylül İlkokulunda tamamladıktan sonra, 1991 yılında başladığı iş hayatına, 21 yıldır Park Yolu üzerindeki kendi iş yerini yöneterek devam etmekte. 2014 ile 2022 yılları arasında Elektrikçiler ve benzeri meslek odalarında yöneticilik ve başkan vekilliği görevlerini üstlenen Ayçiçek, aynı zamanda geçmişte muhtarlık yapmış babasının izinden giderek, sevdiği İnönü Mahallesi için muhtar adayı olduğunu duyurdu.

Adaylık sürecinde, mahalle sakinlerinden aldığı ilham ve desteği belirten Ayçiçek, "İnönü Mahallesi'nin değerli insanlarına hizmet etmek için muhtarlık yoluna çıktım. Sizlerin desteğini bekliyorum." dedi. Ayçiçek, "Geçmişe özlem ile yeni başlangıçlar" sloganıyla mahalle sakinlerine hizmet etmeye hazır olduğunu ifade etti ve destekleri için şimdiden teşekkürlerini sundu.

İnönü Mahallesi Muhtar Adayı kimdir?

Merhabalar, ben Ali Ayçiçek. 1980 Akhisar doğumluyum. Evli ve iki kız çocuk babasıyım. İlköğretimimi Altıeylül İlkokulunda okuduktan sonra 1991 yılında çıraklıkla başladığım eski garaj arkası (Park Yolu) üzerinde 21 yıldır kendi iş yerimi işletmekteyim. 2014-2022 yılları arasında Elektrikçiler vb. Odasında yöneticilik ve başkan vekilliği görevlerinde bulundum. Rahmetli babamın da muhtar oluşundan dolayı çok sevdiğim İnönü Mahallesi'nin değerli insanlarına hizmet etmek için muhtarlık yoluna çıktım. Siz mahalle sakinlerinin desteğini bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim, saygılarımla.

Geçmişe özlem ile Yeni başlangıçlar için