Düzenlenen “Vefa Gecesi” ile Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görev yapmış müdürlere plaketleri verildi.

Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde 2009 yılından bu yana, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürü olarak görev yapmış müdürler için “Vefa Gecesi” düzenlendi. 

Vefa Gecesi’ne Akhisar Kaymakamı Sayın Sabit Kaya, Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Erdem, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, resmi tüm okul müdürleri ve misafirler katıldı. 

Vefa Gecesi, Şehit Serdar Denizer Orta Okul Müdürü Yıldırım Bayır, Şube Müdürü olarak görev yapmış Adem Göksügür ve Cafer Tetik Müdürlerimiz başta olmak üzere ahirete irtihal eden şehit öğretmenleri ve tüm şehitlerimiz için aşr-i şerif okuması ile başladı. Açılış konuşmasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Erdem’in yaptığı vefa gecesi yemeğinde; misafirlere, okul, kurum müdürlerimize katılımı ile kendilerini onurlandıran Kaymakam Sayın Sabit Kaya ve İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici’ye teşekkürlerini sundu. 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapmış, değer katmış tüm müdürlere yapmış oldukları hizmetler ve katılımları için, bayrağı devralan müdürlerimizle her zaman birlik ve beraberlik içerisinde, Akhisar’ın eğitimini hep daha iyiye taşımak için gayret sarf ettiklerini ve bu konuda yardımcı olan herkese teşekkür etti. Aynı zamanda daha önceki yıllarda şube müdürlüğü yapmış ve vefat eden Cafer Tetik ve Adem Göksügür müdürleri ailelerine tekrar başsağlığı diledi.

Sonrasında İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici ve Akhisar Kaymakamı Sayın Sabit Kaya “Vefa Gecesi” ile ilgili kısa konuşmalarını yaptılar ve teşekkürlerini ilettiler. Programın ikinci bölümünde düzenlenen plaket töreni ile Sebahattin Çakmak, Süleyman Mermer, Cafer Tetik (anısına), Halil İbrahim Şimşek, Adem Göksügür (Anısına), Mustafa Akkuyu, Mehmet Şahin, Mehmet Zengintaş, Mükremin Karasu, Hüseyin Kırkaş, Ahmet Çakır, Gülçin Tenlik ve Said Akdağ olmak üzere törene katılan misafirlere plaketleri takdim edildi ve hatıra fotoğrafları çekildikten sonra vefa gecesi sona erdi.