İD İbrahim Dağlı, Hairstudio Güzellik ve Saç Bakım Salonu, Akhisar’da hizmete açıldı. 

Hürriyet Mahallesi 224 Sokak numara 115/A'da (Devlet Hastanesi Acil Giriş Çapraz Karşısı) bulunan işyerinin açılış kurdelesini Akhisar Belediye başkanı Besim Dutlulu, Akhisar Berberler ve Kuaförler Odası başkanı Durmuş Özçelik ve işyeri sahibi İbrahim dağlı, babası Ahmet Dağlı ve Ablası Fatoş Arkan ile birlikte kestiler.

İD İbrahim Dağlı, Hairstudio’nun  açılışında konuşan Akhisar Belediye başkanı Besim Dutlulu;” Hürriyet Mahallesi çok büyük bir mahalle, benim de mahallem. 30 bine yakın bir nüfus var ama işyeri sayısı gerçekten az. Benim ve eşimin eczanesi de bu mahallede. Akhisar’da bu mahallede yapılan hemen hemen her yatırım gerçekten dönüşü güzel oluyor. Bu bakımdan çok doğru bir lokasyon olmuş. Hem Akhisar’ımıza hem kendine hem de mahallemize hayırlısı olur. Bol kazançlar diliyorum” dedi.

İşletme sahibi İD İbrahim Dağlı; “İş yerimizde Boya, Perma, Kesim, Fön, Manikür, Pedikür, Kaş, Brezilya Fönü, Kratin Botox, Türban, Protez Tırnak, Jel Tırnak, Kalıcı Oje, Ombre, Sombre, Topuz, Porselen Makyaj, Makyaj ve Gelin Saçı titizlikle yapıyoruz. Akhisarlıları iş yerime bekliyorum” dedi.

İD İbrahim Dağlı Haırstudıo açılışına gelen davetlilere lokma, peynir, zeytin, kurupasta ve içecek ikramında bulundular.