31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Akhisar’ın Hürriyet Mahallesi’nden muhtar adaylığını açıklayan Evren Coşkun, Cuma Pazarı’nda vatandaşlara lokma hayrı düzenledi.

Seçim çalışmalarına ilk günden bu yana aralıksız devam eden Hürriyet Mahallesi Muhtar Adayı Evren Coşkun, her gün halk ile iç içe görüşmelerini sürdürüyor. Hürriyet Mahallesinde bulunan Cuma Pazarı’nda bin kişinin katılım gösterdiği lokma hayrı düzenledi. 

Muhtar seçilmesi halinde mahalleye yeni bir soluk getireceklerini ifade eden Evren Coşkun, burada vatandaşlar ile bir araya gelerek çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi. Muhtar adaylığını açıklamasının ardından birçok olumlu tepkiler aldığını ifade eden Coşkun; “Hürriyet Mahallemiz, Akhisar’ın en büyük mahallesi konumunda, burada birçok vatandaşlarımız ile görüşmelerimizde, mahallemize yeni okul, park, altyapı gibi eksikliklerin olduğunu ifade ediyorlar. Biz muhtar olarak bunları tabi ki yapma şansımız yok. Fakat bu projeleri üst makamlara ileterek ve takibini sürdürerek projeleri gerçekleştirme imkanımız var. Eğer seçilmemiz halinde canla başla mahallemize hizmet etmek için gece gündüz çalışacağız. Mahallemizin her noktasındaki eksikliği takip edeceğiz. Vatandaşlarımız muhtarlık binamıza gelmesine bile gerek kalmadan bizlere oluşturacağımız sosyal medya, iletişim kanalları ile 7 gün 24 saat iletişim kurabilecekler. Bizler de tüm imkanlarımızı seferber ederek bu eksiklikleri gidereceğimizin sözünü buradan veriyorum. 

Ayrıca tüm park ve bahçelerde çocuklar için ikramlarda bulunan Evren Coşkun, bu tür sosyal aktivitelerin sürekli devam edeceğine vurdu yaptı.