Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu kırsalda olduğu gibi merkezde de ziyaretlerini sürdürerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet ve yönetimi ile birlikte Hashoca Mahallesinde bulunan esnafları ziyaret etti. Başkan Dutlulu’ya ziyaretlerde Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Kayserilide eşlik etti.

Başkan Dutlulu esnafları tek tek dolaşarak hem Akhisar Belediyesinin yaptığı hizmetleri anlattı hem de vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. 
Hashoca mahallesi esnafları da, Başkan Dutlulu'nun ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyetlerini dile getirerek ilgi ve alakasının yanı sıra her zaman yanlarında olduğu için Başkan Dutlulu’ya teşekkürlerini iletti.

Akhisar halkının ihtiyaç duyduğu her alanda yanlarında olduğunu dile getiren Başkan Dutlulu, kırsalda da merkez mahallelerde de esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya ve sorunlara çözümler üretmeye devam edeceklerini dile getirdi. Bu ziyaretlerin vatandaşlarla daha samimi bir iletişim kurmalarına olanak tanıdığını ifade eden Başkan Dutlulu, sözlerini şöyle sürdürdü ; “Yeni haftaya Hashoca Mahallemizdeki esnaflarımızı ziyaret ederek başladık; hem hatırlarını sorduk hem de hayırlı işler diledik. Halkımızın duaları ve destekleri arkamızda olduğu sürece şehrimize en güzel hizmetleri yapmak için daha çok çalışacağız ”dedi.