Akhisar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Hacıishak Mahallesi 251 sokak ve eklentilerinde sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor. Mahalle halkı, yıllar sonra gelen asfalt hizmeti için Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve ekibine teşekkür etti.

Akhisar Belediyesi’nin asfalt atağı devam ediyor. Akhisar’da bozuk yol sorununu ortadan kaldırmak için tüm gücüyle çalışan Belediye Başkanı Besim Dutlulu, yaklaşık 20 yıldır asfalt bekleyen Hacıishak Mahallesi sakinlerinin talebine karşılık verdi ve asfalt çalışmalarını bölgede hızlandırdı. 

Hürriyet, Seyitahmet, Atatürk Mahallerindeki çalışmanın ardından Hacıishak Mahallesinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Besim Dutlulu, mahalle halkının taleplerini dinledi ve çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

“AKHİSAR’IMIZI GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN TÜM GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”
Kentin her noktasında çalışmaların devam ettiğini ifade eden Başkan Dutlulu, hava durumları el verdiği sürece halkın huzur ve refahı için tüm güçleriyle çalışacaklarını bildirdi. Başkan Dutlulu, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Burası halkımızın uzun yıllar hasretle asfalt olmasını beklediği bir bölge. Bizim de programımızdaydı. Ekiplerimiz şu anda bölgede çalışmalarını sürdürüyor. Mahalle halkımızın yıllardan sonra gelen asfalt mutluluğu bizleri de fazlasıyla mutlu ediyor. Halkımızın ihtiyaç duyduğu her alanda yanlarında olmaya devam edeceğiz. Emeği geçen ekiplerimize teşekkür ederim. Akhisar’ımızı daha da güzelleştirmek için tüm gücümüzle çalışacağız.” 

“BESİM BAŞKANIMIZIN GELMESİYLE ASFALTA KAVUŞTUK”

Mahalle halkının toz ve topraktan kurtularak asfalta kavuşma sevinicini paylaşan Hacıishak Mahalle Muhtarı İbrahim Ekinci, “Gerçekten yollarımız çok güzel oldu. Mahallemiz çok uzun zamandır bu yolların asfalt olmasını bekliyordu. Besim Başkanımızın gelmesiyle asfalta kavuştuk. Başta Belediye Başkanımız Besim Dutlulu olmak üzere emeği geçen tüm ekiplere mahallemiz adına teşekkür ederim” dedi.