Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Mustafa Güral, Akhisar esnafının desteğini almak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 29 Ocak’ta kapalı spor salonunda yapılacak olan başkanlık seçimlerine adaylığını açıkladığı günden bu yana çalışmalarına aralıksız devam eden Mustafa Güral, Çarşamba pazarı esnaflarını ziyaret ederek desteklerini istedi. Yönetim Kurulu adayları ile birlikte gezdiği Çarşamba Pazarı esnafı, Mustafa Güral’ı coşkuyla karşıladı. Pazarcı esnafları yaptıkları tezahüratlarla açık açık desteklerini gösterirken Pazar günü yapılacak seçimlere de pazarcı esnafı olarak tam kadro katılacaklarını dile getirdiler.

Verilen destek ve yapılan coşkulu karşılama karşında şaşkınlığını gizleyemeyen Güral; “Sadece Pazar yerlerinde değil her yerde bana ve yönetimime gösterilen bu ilgi ve destek bizleri daha da heyecanlandırıyor. Akhisar’a hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz. Biz Akhisar esnafının ne sorunlar yaşadığını, krediler için ne kadar çok beklediklerini ve tüm bunların da çözüm yollarını biliyoruz. Allah nasip kısmet ederde, kooperatifimizin ortakları bize destek verirse, bizleri seçerse en kısa sürede tüm sorunları çözerek Akhisar esnafına nasıl destek olduğumuzu herkes görecek. Akhisar esnafı için gerek Akhisar’da gerekse Ankara’da çok çalışacağız. Her yere giden ama bir türlü Akhisar’a getirilemeyen şu pilasmanı, Akhisar’a fazlasıyla getirerek her esnafın kooperatif imkanlarından yararlanmasını sağlayacağız. Ankara ile olan ikili ilişkilerimiz sayesinde kooperatifimizin her türlü sorununu çözeceğiz.” Dedi.