Akhisar Belediyesi Ayvaz Dede Şenlikleri’nin konuğu oldu

Akhisar Belediyesi her yıl geleneksel olarak düzenlenen 512 Ayvaz Dede Şenlikleri’nin bu yıl da konuğu oldu.

Akhisar Belediyesi Ayvaz Dede Şenlikleri’nin konuğu oldu

Akhisar Belediyesi her yıl geleneksel olarak düzenlenen 512 Ayvaz Dede Şenlikleri’nin bu yıl da konuğu oldu. Kardeş şehir Donji Vakuf Belediyesi’nin konuğu olarak Bosna Hersek’te düzenlenen etkinliklere Akhisar Belediye Meclis Üyeleri Gökhan Köse, Hüseyin Kuk, Ali Rıza Çelik, Mali Hizmetler Müdürü İbrahim Germekaya, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Celal Özdemir katıldı.

Heyet Donji Vakuf kentinde ilk olarak Belediye Başkanı Huso Susic’in konuğu olurken ardından şenlik kapsamında düzenlenen etkinliklere katıldı.

Akhisar Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Kuk, “Ajvaz Dede Akhisarlı ve bu nedenle bu ziyaret bizim için çok önemli. Şimdiye kadar ki uzun vadeli işbirliğimizi gelecekte de sürdüreceğiz, çünkü birlikte olduğumuzda daha güçlüyüz ve değerliyiz... "dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber