Safa Başteke'nin sahibi olduğu Grand Auto Detailing Center, Ulucami Mahallesi 50 Sokak No: 176 adresinde (Gazi Okulu yanı) hizmete açıldı. İşyerinin açılış kurdelesi, CHP Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet, MHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal ve işyeri sahibi Safa Başteke tarafından, birçok misafirin katılımıyla okunan dualar eşliğinde kesildi.

Açılışa özel olarak sunulan kampanyalar arasında iç dış fırçasız cilalı yıkama 200 TL'den, pasta ve cila boya koruma 2.000 TL'den, seramik kaplama ise 4.500 TL'den başlayan fiyatlar dikkat çekiyor. Ayrıca, detaylı koltuk, tavan ve taban buharlı temizlik hizmeti 1.000 TL'den başlayan fiyatlarla sunuluyor. İşletme, klima temizliği ve koku bombası gibi aksesuar satışlarının yanı sıra sulu ve kuru motor temizleme hizmetleri de veriyor.

YÜKSEK STANDARTLARDA HİZMET

Detaylı bilgi ve randevu için 0 552 445 19 45 numaralı telefon aranabilir. Grand Auto Detailing Center, Akhisar'daki araç sahiplerine, adresinizden teslim alıp, adresinize teslime ederek ve özel otoparkı ile de yüksek standartlarda bir hizmet sunmayı amaçlıyor.