Genç Parti Akhisar İlçe Başkanlığı Kadın Kolları Başkanı Şerife Nur Yılmaz, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Akkoyun ve Ceren Uçar 8 Mart Dünya kadınlar günü dolayısıyla Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışan kadınların özel gününü kutladılar.

Genç Parti ekibi ziyaret ettikleri kurumlarda ilgi ile karşılanırken günün anlamına binaen birer adet karanfil dağıttılar. 

Ziyaretler esnasında konuşan Kadın Kolları Başkanı Şerife Nur Yılmaz; ‘Kadınlar hayatın mihenk taşlarını oluşturan önemli bireylerdir, sadece bir gün değil her gün baş tacı edilmelidir. Genç Parti kadrolarına baktığımız zaman Kurucu Genel Başkanımız Sayın Cem UZAN beyefendi‘ninde kadınlara verdiği önem anlaşılmaktadır.’ Dedi.

Genç Parti Akhisar İlçe Başkanı Selahattin KOLAS yayınladığı mesajında;

‘Hayatımızın her alanında sınırsız sevgisi, hoşgörüsü, fedakârlığı, üretkenliği ve yetiştirdiği evlatlarıyla geleceğimizi şekillendiren kadınlarımıza ne kadar değer versek azdır. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle Akhisarı’mıza güzellik ve değer katan tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.’ Dedi.