Akhisar Genç İş Adamları Derneği yönetim kurulu ve üyeleri ‘’Üyelerimizi tanıtıyoruz ‘’ proğramı kapsamında üye ziyaretlerine devam ediyor.

Dernek başkanı Yılmaz Çatalcalı, Başkan yardımcısı Ümit Rodoplu, dernek genel sekreteri Özkan Kalın, yönetim kurulu üyeleri Bahattin Alkın, Savaş Şenay, Serhat Bandıran, Rafet Soydemir, dernek üyeleri Habib Pehlevan, Halit Talha Eser ve dernek koordinatörü Erdinç Hepdinçler katıldı. Ziyaretlerine yönetim kurulu üyesi de olan Zülfikar Benibil’in şirketinde kahvaltı yaparak başlayan dernek yönetimi , burada işletme hakkında çeşitli bilgiler alıp sektörün gelişimi ve şirketin gelecekteki yatırımları hakkında bilgiler alındı.

Dernek yönetim kurulu üyeleri ziyaretlerini dernek üyesi olan Kırkıkoğlu İnşaat Malzemeleri Limited şirketi sahibi Akay Kırkıkoğlu’nu şirketinde ziyaret etti. Burada Firmanın satışını yaptığı inşaat malzemeleri incelendi Akay Bey’ den inşaat sektöründeki yenilikler hakkında bilgiler alındı. Daha sonra yönetim kurulu üyeleri aynı zamanda AKGİAD’ın önceki yönetim kurulu üyelerinden olan şu an Fenerbahçe Taraftarlar derneği yönetim kurulu başkanı ve Akhisar Mimarlar Odası başkanı olan Mimar Aydın Coşkun’u ofis’inde ziyaret ettiler. Burada kentimizin yeni imar yasası hakkında Aydın bey’den bilgiler alan yönetim ziyaretlerine yine dernek üyesi olan Deniz bilgisayar işletmesi sahibi Deniz Çamurtaş’ı işletmesinde ziyaret ettiler. Deniz bey’den bilişim teknolojileri hakkında bilgiler alan yönetim günün son ziyaretini dernek üyesi ve TOBB Manisa İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Yıldırım’ı işletmesi olan Yıldırım Dekorasyon’da ziyaret ettiler. Burada da mobilya ve dekorasyon sektöründeki yenilikler hakkında bilgiler alınıp üye ziyaret programı tamamlandı.

Dernek başkanı Yılmaz Çatalcalı üyelerimizi tanıtmaya yönelik düzenlediğimiz ‘’üyelerimizi tanıtıyoruz’’ programına devam edeceklerini belirtip üyelerimizin sektörlerindeki yenilikler, zorluklar ve ileriye dönük yatırımları hakkında bilgiler almaya devam edeceğiz dedi.