Seçim çalışmaları sırasında ziyaret ettiği Akhisar Çamönü Mahallesi’nde, 31 Mart Yerel Seçimleri sonrası ilk Cuma namazını burada kılacağını söyleyen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, sözünü tuttu. Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile birlikte Çamönü Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Zeyrek, daha önce verdiği sözü hatırlatarak, “Bu mübarek günde sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyuyorum. Allah’ım Manisa’mıza hayırlı hizmetler nasip etsin” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, 31 Mart Yerel Seçimleri sonrası ilk ilçe ziyaretini Akhisar’a yaptı. CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ile Çamönü Mahallesi’nde kendisini bekleyen mahalle sakinleri ile buluşan Başkan Zeyrek’e CHP Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet, Akhisar Belediyesi Başkan Yardımcıları ve parti örgütü de eşlik etti. Kendisini bekleyen ve çiçek takdim eden mahalle muhtarları ile vatandaşlarla tek tek selamlaşan Başkan Zeyrek, Çamönü Merkez Camii’nde Cuma namazını kıldı. Cuma namazının ardından mahalle meydanında köy halkı tarafından yetiştirilen ürünler, Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Başkan Zeyrek ve Başkan Dutlulu’ya zeytinyağı ve mahallenin önemli gelir kalemi olan salatalık ikram edildi.  Vatandaşların Kadir Gecesini tebrik eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, “Bu mübarek günde sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyuyorum. Allah’ım Manisa’mıza hayırlı hizmetler nasip etsin” dedi.

Akhisar Belediyesi Ziyaret Edildi 
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek, programın devamında CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile birlikte, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’yu makamında ziyaret etti. 

Şehrimizi Güzelleştirmek İçin Tüm Gücümüzle Çalışacağız 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek’i Akhisar’da misafir etmekten büyük bir mutluluk duyduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Biz seçimden seçime halkı ziyaret eden siyasetçilerden farklıyız. Her zaman sahada, halkımızın arasındayız. Mazbatalarımızı almamızın ardından bugün, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Ferdi Zeyrek ile birlikte Çamönü Mahallemizi ziyaret ettik. Seçimden önce Ferdi Başkanımız, ‘Seçimi kazanırsak ilk Cuma namazımı bu köyde kılacağım’ demişti; sözünü tuttu. Burada kırsal mahalle muhtarlarımızla selamlaştık. Ardından, Başkanımızı Akhisar Belediyemizde misafir ettik. Ferdi Başkanımızın ilk ziyaretini Akhisar’ımıza yapması bizleri ayrıca mutlu etti. Halkımızın bize verdiği sorumluluğun farkındayız; hem Akhisar Belediyesi hem de Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizi güzelleştirmek, sorunları çözmek için tüm gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Başkan Zeyrek, ‘Manisa’yı Ortak Akıl ile Kalkındıracağız’

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek de ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, “Akhisar Belediyesi’ne ziyarette bulunarak Manisa ve Akhisar’ın geleceği için fikir alışverişinde bulunduk. Bütün ilçe belediyelerimizle iş birliği içerisinde olarak Manisa’yı ortak akıl çerçevesinde kalkındıracağız. Belediye Başkanımız Besim Dutlulu’ya misafirperverlikleri için teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.