Akhisar'da siyasi arenada yeni bir sayfa açan AK Parti'nin Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Füzün, siyasi yolculuğuna destek veren Akhisarlılarla  bir araya geldi. Füzün, bu anlamlı buluşmada, siyasi süreç boyunca yanında olan herkese minnettarlığını ifade etti.

Fatih Füzün’ün, bu samimi davetinde Akhisar'ın önde gelen isimleri bir araya geldi. Prpgrama Ziraat odası Başkanı Ahmet Akbuga ve yönetimi Oda başkanları  Durmuş Özçelik,Üzeyir Aslan,Zafer kara, Erkin Güney, Sami Ekerbiçer, Hüseyin Güleç, Mustafa Güral, Ruşen üren, İsmail Ersöz, Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Gümüş ve yönetimi çok sayıda  muhtar ve azaları, iş insanları ve Füzün’ün sevenleri katıldı.

Kahvaltıda konuşan Füzün, Akhisar'da birlik ve beraberlik içinde geçen seçim sürecinin ardından, partisinin belirleyeceği adayın yanında duracağını ve her başarının artık o adaya ait olacağını vurguladı. Partisi ve Akhisar için her zaman var olacağını belirten Füzün, destekçilerine ve Akhisar halkına olan şükranlarını ifade etti.

Katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada, süreç boyunca gösterilen ilgi ve desteğin kıymetli olduğunu belirten Füzün, "Bir kutlu davanın neferiyim, davam için varım" sözleriyle siyasi bağlılığını ve davasına olan inancını tekrarladı. 

Füzün yaptığı açıklamada, “Şu an şu tabloya bakıp Rabbime şükrediyorum.

Düşünün ki ben ne şanslı bir adamım bir sürecin sonunda geldiğimiz şu günde bile yalnız değilim sizler yanımdasınız salona baktığımda Akhisar’ın birbirinden değerli ve farklı kesimlerinden simaları görmek insana kendini çok özel hissettiriyor

Sevgili muhtarım sevgili oda başkanlarım, kıymetli iş insanları birlikte yol yürüdüğüm dava arkadaşlarım sürecin başından beri benden desteğini esirgemeyen mahalle başkanları  teşkilâtımızın güzide üyeleri  yaptığımız sayısız ziyarette desteğini esirgemeyen güzel Akhisarlılar bugüne kadar bana olan teveccühünüz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. 

Varlığınız paha biçilemezdi

Ben bir kutlu  davanın neferiyim davam için davam adına  varım bu gün birazdan benimde katılacağım bir program ile davam Akhisar’ımın gelecek dönemki belediye başkanını açıklayacak .

Partimin gösterdiği adayın arkasındayım. Unutulmamalıdır ki bu saatten sonra ki her başarı adayımıza aittir bizim görevimiz davamıza destek vermektir.  Siz değerli Akhisarlıları en kalbi duygularımla selamlıyor desteğini her daim yanımda hissettiğim Grup başkan vekilim Bahadır Yenişehirlioğlu abim başta olmak üzere hepinize çok teşekkür ediyorum Hakkınızı helal ediniz.