AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün, 25 Mart Cumartesi günü Manisa Atatürk Spor Salonunda da yapılan temayül yoklamasında Manisa'nın tüm ilçelerinden gelen üyelerden büyük ilgi gördü. 

AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün, uzun yıllardır ilçe başkanlığı yaptığı AK Parti'nin, Milletvekilliği Temayül yoklamasında ilçelerden gelen, ilçe yönetimi, gençlik ve kadın kolları yönetimleri, mahalle temsilcileri, AK Partili Belediye başkan ve Meclis üyeleri ile birlikte, İl yönetimlerinin de katıldığı Temayül yoklamasında gözler Fatih Füzün'deydi. 

Birlikte birçok projeye ve çalışmalara imza attığı AK Parti ilçe başkanlarının da desteklediği, gelen üyelerinde yoğun ilgi gösterdiği Fatih Füzün, Temayül yoklamasının AK Parti teşkilatlarına ayrı bir hava kattığını dile getirdi. Temayül yoklamasının güzel ve samimi bir havada geçtiğini dile getiren Füzün; "Bizler bu teşkilatlar da çok mücadeleler verdik. Çok zorluklar yaşadık. Birçok vatandaşımızında sıkıntılarını gidermek için çalışmalar yaptık. Her daim halkımızın çıkarlarını gözeterek yapmış olduğumuz yöneticilikten sonra şükürler olsun ki hem Üyelerimizden, hem yöneticilerimizden özellikle de Muhtar ve Esnaf Oda Başkanlarımızdan bizleri Ankara da görmek istediklerini dile getiren teveccühlerini kabul ettik. Böylece de kollarımızı sıvadık. Aday Adaylığımızı açıkladığımız günden bu güne hemen hemen bütün ilçe teşkilatlarımızı gezerek desteklerini istedik. Bu günde onların bize olan yaklaşımlarından ve samimi duygularından dolayı çok mutlu olduk. Biz görev ne olursa olsun Türkiye Yüzyılında 14 Mayıs'ta hem Cumhurbaşkanımızı tekrardan seçtirip, hükümet görevine de tekrardan devam edeceğimize inanıyoruz. Allahımızın izni, milletimizin teveccühü ile alnımızın akıyla bu seçimi de kazanacağız. Bu gün ramazan ayı olmasına rağmen uzak yakın demeden buraya gelip oyunu kullanan destek versin yada vermesin tüm AK Parti teşkilatlarına teşekkür ederim." dedi. 

Yapılan Temayül yoklaması Ankara'da değerlendirildikten sonra Milletvekili Aday Adaylarıyla Ankara'da yapılacak mülakattan sonra en geç 8 Nisan'a kadar Milletvekilleri Adaylarının ve sıralarının açıklanması bekleniyor.