AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün, AK Parti genel merkezde düzenlenen aday adaylarının yüz yüze mülakata katıldı. 

AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün 13 Mart’ta aday adaylığını açıkladıktan sonra 25 Mart tarihinde Manisa’daki temayül yoklamasının ardından Ankara da AK Parti Genel Merkezindeki mülakata katıldı.

Ak Parti Genel Merkezinde Yerel Yönetimlerden sorumlu başkan Mehmet Özhaseki önderliğinde, Öznur Çalık, Behiye Eker, Burcu Gökalp ve Yasin Dursun komisyon üyeleri ile gerçekleştirilen mülakatta Fatih Füzün’ün daha önce yapmış olduğu ilçe başkanlığındaki başarılı hizmetlerine ve AK Partinin kuruluşundan bugüne teşkilatın bir neferi olmasına vurgu yapılarak bundan sonraki süreçte başarılan dilendiği öğrenildi. 

Mülakat sonrasında sosyal medya üzerinden bilgilendirme de bulunan Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün; “Akhisarlı dostlarımızın yüreklendirmesi ve desteğiyle çıktığımız bu yolda AK Parti Genel Merkezinde mülakatımızı gerçekleştirdik. Rabbim Akhisarımıza Manisanıza Vatanımıza bizleri hizmetkar eylesin,hayırlara vesile eylesin.” Dedi.

AK Parti de aday adayları ile yapılan mülakatların sonunda AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da süreci değerlendirmesinden sonra son tarih olan 9 Nisan’a kadar Milletvekili listelerinin YSK ‘ya bildirileceği öğrenildi.