AK Parti Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Füzün, yerel seçimlere kısa bir süre kala, Akhisar'ın esnafını ziyaret ederek seçim kampanyasını hızlandırıyor. Füzün'ün esnaf ziyaretleri, Akhisar'ın kalkınması ve esnafın desteklenmesi odaklı projelerini tanıtmak amacıyla düzenlenen önemli bir etkinlik halini almış durumda.

Her esnafı birebir ziyaret eden Fatih Füzün, bu vesileyle esnaflarla samimi sohbetler gerçekleştiriyor. Ziyaretler sırasında, Akhisar'ın ekonomik ve sosyal kalkınmasına yönelik hazırladığı projelerin ayrıntılarını paylaşıyor ve esnafların görüşlerini önemsiyor. Füzün, esnafların sorunlarını dinleyerek, projelerine esnafın ihtiyaç ve önerilerini dahil etmeyi hedefliyor.

Füzün'ün esnafları ziyaretleri, özellikle küçük işletmelerin desteklenmesi, yerel pazarların güçlendirilmesi ve esnafın rekabet gücünün artırılması gibi konulara odaklanıyor. Ayrıca, turistik potansiyeli artırıcı ve yerel işletmelere yeni fırsatlar sunacak projelere vurgu yaparak, Akhisar'ın ekonomik çeşitliliğini artırma hedefini benimsiyor.

Tarihi ve kültürel mirasın korunması ve tanıtılmasına da önem veren Füzün, bu alandaki yatırımların şehrin hem tanıtımına hem de ekonomik gelişimine büyük katkı sağlayacağını vurguluyor. Esnafların katılımıyla gerçekleşen etkileşimler, Füzün'e projelerini daha da geliştirme ve yerel ihtiyaçlara daha etkin çözümler bulma fırsatı sunuyor.

Editör: Mustafa Özdemir