Yırcalı Anaokulu bahçesine ENERJİ SA Enerji Üretim Tesisleri tarafından tamamlanan çok amaçlı salonun protokolü, Akhisar Kaymakamı Murat KÜTÜK, ENERJİ SA Yetkilileri ve İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman ERDEM tarafından imzalandı.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimi için İlçemiz anaokullarından Yırcalı Anaokulu'na yeni yapılan eğitim binası ile birlikte önemli bir katkı sağlanmıştır. 10 derslikli olan bu bina, AB standartlarına uygun olarak inşa edilmiş ve Atatürk Mahallesi ile Reşatbey Mahallesi'nin ihtiyacı olan 36-72 aylık çocukların okul öncesi eğitimine hizmet verecektir.

Okul Müdürü Hasan BERKTAŞ'a bireysel girişimlerinden dolayı, Yırcalı Anaokulu'nun yapıldığı ilk günden bu yana destek veren ENERJİ SA Enerji Üretim Tesisleri İşletme Müdürü Alaattin KURT ve Enerji SA Rüzgar ve Güneş Santralleri İşletme Bakım Lideri Nihat ARI'ya teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman ERDEM, yapılan bu bina ile okul öncesi eğitimin daha ileri seviyelere taşınacağını belirtti.

İlçe Kaymakamı Murat KÜTÜK ise, Akhisar'da hayırseverlerin desteğiyle yapılan eğitim binalarının milletin birliğine ve beraberliğine güç kattığını vurgulayarak, Nisan ayı sonunda açılması planlanan Yırcalı Anaokulu'nun yeni binasının Akhisar halkına hayırlı olmasını dileyerek, emeği geçen herkese teşekkür etti.