Yerel Adana gazetesi seçenekleri arasında en iyilerden olan Metropol Medya ile son dakika haberleri sunmaktadır. Adana başta olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgeleri için en yeni ajans haberleri, sayfamızda yer alıyor.  Tarafsız haberciliği öncelikli tutan ekibimiz, günlük haber paylaşımları ile önemli gelişmelerden haberdar olmanızı sağlar. Yaşanan olayları tarafsız şekilde aktararak, haberleri dürüst bir şekilde vermekteyiz. Yerelde ilkeli haber kategorilerimizi 7/24 ziyaret edebilirsiniz.

Adana Yerel Haberler 

Depremden en çok etkilenen illerden biri olan Adana’da birçok ilçede yenilenme faaliyetleri devam ediyor. Şehrin genelini etkisi altına alan deprem sonrası yaşanan tüm gelişmeleri Metropol Medya’da bulabilirsiniz. Muhabir ve editörlerimizin titiz çalışmaları sayesinde yerel haberler konusunda fark yaratmaktayız. Güvenilir ajans haberlerimizi de takip ederek son dakika olan biteni görebilirsiniz.

Metropol Medya’da yerel ve ulusal haberleri mobilden, dilediğiniz yerden takip edebilirsiniz. İnternete bağlanabileceğiniz her yerden haberlerimizi takip edebilirsiniz. Özellikle Adana ve civarındaki gelişmeler için telefonunuza bildirim isteyebilir, sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz. Haber sitemizi Instagram’ dan takip etmek ve gönderileri beğenmek için uygulamadan giriş yapabilirsiniz.

Bilim Teknoloji Haberleri 

Önemli bilgim teknoloji haberleri için Metropol Medya’da zaman geçirebilirsiniz. Üst kategoriler arasında yer alan bilim teknoloji bölümünde, en yeni gelişmeler yer almaktadır. Uzay haberleri, astronot eğitimiyle ilgili gelişmeler vs. bu kategorideki bazı haber konularındandır.

Bilimsel ve teknolojik gelişmeler insanların yaşamını da ilgilendirdiği için direkt olarak haber konusu durumundadır. Yerel ve ulusal düzeyde bilim teknoloji gelişmelerini takip edeceğinizde bir adım ötenizdeyiz. Yapay zeka, yüksek hız tren gibi konuların yer aldığı kategorimizde güzel zaman geçirebilirsiniz. Adana gazete haberleri ile araba, telefon modelleri vs. hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Mersin’de açılan bilim merkezi gelişmeleri Adana haberleri sitemizde yer almaktadır. Komşu illerde yaşanan kategori gelişmeleri, uluslararası ziyaretler vs. bu bölümde yer almaktadır. Uygulama geliştirmeleri, yeni uygulamaların günlük hayatta kullanımına dair gelişmeleri sizlerle, düzenli olarak paylaşıyoruz.

Metropol FM Radyo

Kentin radyosu sloganıyla hizmet veren Metropol FM’de haber yanında müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz. Metropol haber sitemizde, üst kategorilerden en sonuncusu olan Metropol FM, radyo dinlemeyi sevenler için güzel bir etki bırakıyor. Türkçe şarkıları gün içinde dinleyeceğiniz radyo kanalımız, haberlerin endişe verici doğasını da değiştirmektedir.

Radyo dinlemenin insanlarda stresi azalttığını biliyoruz, bu nedenle size özel radyo sayfamızdan dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. İşte kafanızı dağıtacak bir site aradığınızda haber sayfaları ve radyodan yararlanabilirsiniz. Haberlerde kötü gelişmeler olsa da iyi gelişmeler de olduğunu bilerek takipte kalabilirsiniz.

Adana Nöbetçi Eczane

Türkiye genelindeki nöbetçi eczaneleri Adana haberleri sitemizde bulabilirsiniz. Üst kategorilerde yer alan nöbetçi eczane bölümüne geldikten sonra hangi şehir için arama olacaksa seçmelisiniz. Adana ili ilk sıralarda yer alır ve alfabetik sıraya göre tercihi yapabilirsiniz.  

Karşınıza çıkan eczanelere gitmeden önce teyit etmenizde fayda olacaktır. Telefon bilgilerine sitemizden ulaşabilir ve arama yapabilirsiniz. Gece saatleri ve pazar günü açık olan eczaneler genellikle güncel şekilde paylaşılmaktadır. Fakat değişiklik olasılığı da bulunduğundan fazladan zaman kaybetmemiş olursunuz.

Neden Metropol Medya?

Metropol Medya ilgi çekici haberleri doğru kaynaklar ve etkili görsellerle sunmaktadır. Günün her saati ülkede yaşanan gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Haberi alırken gazetecilik ilkeleri doğrultusunda sunmaya çalışmaktayız. Bu nedenle hassasiyetlere önem veren bakış açımızı fark edebilirsiniz.

Haber sayfalarımızda firmanızı tanıtmak üzere reklam ilan anlaşması yapabilirsiniz. İşletmenizi geliştiren çözümler sunuyoruz. İsteğe göre Adana haber sayfamızdaki telefon ihbar birimine bulduğunuz haberleri de iletebilirsiniz.

Editör: Mustafa Özdemir