Cumhuriyet Halk Partisi’nin Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ile birlikte Akhisar Balkan Göçmenleri Derneği’ni ziyaret etti. Başkan Zeyrek, “Akhisar’ın sorunlarını biliyoruz; bu güzel ilçeyi hak ettiği yere taşıyacağız" dedi.

Akhisar Balkan Göçmenleri Derneği Başkanı Tunay Gül ve dernek yönetimi, dün akşam Cumhuriyet Halk Partisi’nin Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, CHP Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet ve meclis üyesi adaylarını dernek binasında misafir etti. Başkan Gül, gerçekleşen ziyaretten mutlu olduklarını ifade ederek Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun 5 yıllık çalışma performansından memnun olduklarını ifade etti. 

Akhisar’da göçmenlerin yoğun olarak yaşadığına değinen Başkan Besim Dutlulu, kendisinin de bir göçmen olduğunu belirterek 5 yıllık görev süresi boyunca göçmen vatandaşların huzuru ve refahı için çok çalıştıklarını belirtti.  Ferdi Zeyrek ise, “Akhisar’ın sorunlarını biliyoruz; çok çalışarak, sizleri dinleyerek bu güzel ilçeyi hak ettiği yere taşıyacağız" dedi.

Misafirperverlikleri için Akhisar Balkan Göçmenleri Derneği’ne teşekkürlerini ileten başkan adayları, en son hatıra fotoğrafı çekildi.
 

Editör: Mustafa Özdemir