Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı sonrasında AK Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu’nu, TBMM’de bulunan odasında ziyaret etti. Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Yenişehirlioğlu: 

“Sayın Cumhurbaşkanımıza nazik ziyaretlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Gündemimizin en önemli kısmı elbette Manisa idi. Manisa’nın doğasıyla, insanıyla, sanayisiyle, üretimiyle, ekonomisi ve kültürüyle nasıl bir potansiyele sahip olduğunu Sayın Cumhurbaşkanımıza bir kez daha arz etme fırsatı bulduğum için açıkçası hem mutluyum hem de gururluyum. Manisa’mız inşallah taşıdığı potansiyeli dinamik bir sürece entegre edecek ve ‘Ege’nin parlayan yıldızı olma’ hedefiyle emin adımlarla geleceğe yürüyecek. Görüşmemiz sırasında şehrimizin aydınlık yarınlarını inşa etmek, kıymetli hemşehrilerimizi hakettikleri projelerle buluşturmak adına ilerlediğimiz yol haritasını ve çalışmalarımızı istişare ettik. Şehrimizin gelişim ve kalkınma sürecinin en büyük destekçisi olan Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımıza şehrimiz ve kıymetli hemşehrilerimiz adına bir kez daha teşekkür ediyorum.”

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN MANİSA’YA SELAM

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Manisa’ya selamlarını ilettiğini söyleyen Yenişehirlioğlu sözlerine şöyle son verdi: “Cumhurbaşkanımız Manisa’ya da selamlarını iletti. Biz de kendisinin liderliğinde, millete hizmet yolunda durmadan, yorulmadan ilerlemeyi sürdüreceğiz. Türkiye Yüzyılı vizyonu ile yeni bir yola çıkmış, büyük ve güçlü Türkiye hedefine odaklanmış, kardeşlik ve samimiyet gibi duygularla harmanlanmış kutlu bir yürüyüşün temsilcisi olan AK Parti, yoluna emin adımlarla devam ediyor. AK Parti’nin yazdığı başarı hikayesinden Manisa’mızın da hakkettiği payı alması için daha çok çalışacağız. Bizim için varılan hiçbir sonuç, ulaşılan hiçbir hedef, elde edilen hiçbir başarı yeterli değildir. AK Parti’nin milletiyle buluşturduğu hiçbir proje son değildir, aziz milletimizle buluşturulan her hizmet kendisinin ardından gelecek bir başarı öyküsünün aslında başlangıcıdır. Eser ve hizmet siyaseti yolunda durmadan ve yorulmadan, ilk günkü aşk ve kararlılıkla yürüyoruz. Zat-ı Devletlerinin liderliğinde elde ettiğimiz kazanımlar sayesinde gücümüze güç katıyor; millete hizmet mücadelemizi daha başarılı bir zeminde sürdürmenin motivasyonuyla yolumuza devam ediyoruz.”