Akhisar Cumhur İttifakı, AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı ve İl Başkan Yardımcısı Ömer İşçi’nin katılımı ile Akhisar Balkan Göçmenleri ve Erzurumlular Derneği’ni ziyaret etti.

Cumhurbaşkanlığı 2.tur seçimleri için çalışmalarına devam eden Cumhur ittifakının üyeleri bu akşam Akhisar Balkan Göçmenleri ve Erzurumlular Derneğini ziyaret ederek destek istedi.

AK Parti Manisa İl Başkanımız Salih Hızlı, İl Başkan Yardımcısı Ömer İşçi, AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer, Yönetim Kurulu ve Cumhur İttifakı Üyeleri ile birlikte Balkan Göçmenleri ve Erzurumlular Derneğini ziyaret etti.

AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı yaptığı açıklamada, “28 Mayıs'la birlikte inşallah Türkiye'nin önünde yepyeni kapılar açılacak. Eğitim, sağlık, adalet, emniyet, ulaştırma, sanayi, tarım, turizm, sporda önemli adımlar atacağız. İnsanımızı enflasyona ezdirmeme sözüne mutlaka bağlı olacağız. Sandıkta tecelli eden iradenin başımızın üstünde yeri vardır. Gönlümüz elbette tüm seçmenlerin güvenine mazhar olmayı ister. Ama farklı tercihlerde bulunan vatandaşlarımıza da asla hor bakmayız” dedi.