Akhisar’da temizlik sektöründe adından sıkça söz ettiren Coşkun Temizlik, son yaptığı yatırımlar ile toplamda 50 bin dolarlık  makine ve teçhizat parkurunu oluşturdu. Bu yatırım ile Ege Bölgesinde kendi sektöründeki en gelişmiş makine parkurlarından birini oluşturdu. 

Coşkun Temizlik yetkilisi Evren Coşkun yaptığı açıklamada; “Her gün Manisa, Soma ve Akhisar’a temizlik hizmetleri sağlıyoruz. Bu bölgelerde birçok resmi daireler de aylık ve haftalık temizlik ve bakımlarını yapıyoruz. Ayrıca fabrika ve kurumlara aylık personel desteğinde bulunuyoruz. Bu sayede birçok kadın arkadaşlarımıza istihdam sağlıyoruz. 

Bununla birlikte Eczacıbaşı ile yaptığımız anlaşma ile temizlik işlerimizde sadece Eczacıbaşı kimyasalları kullanıyoruz. Yaptığımız işlemlerde en kaliteli kimyasalları kullanıyoruz. Her geçen gün kendimizi ve ekibimizi geliştirerek devam ediyoruz. Kalitemizden ve hizmetlerimizden asla ödün vermiyoruz” dedi.

50 BİN DOLARI GEÇEN YATIRIM YAPTIK

Makine ve teçhizat parkuru için son yaptığı yatırım ile toplamda 50 bin dolarlık yatırıma ulaştıklarını ifade eden Evren Coşkun; “İşimize her geçen gün yatırım yapmaya devam ediyoruz. Kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeden, profesyonel ekibimizi genişletiyor ve işimizde her zaman en iyisi olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Aynı zamanda en yakın hedeflerimizden biri de; fabrika gibi büyük işletmelerin, güneş paneli santrallerinin periyodik temizliklerini yapmak. Bu sayede şu an için sadece kadın personellerden oluşan ekibimizi daha da büyüterek hem daha fazla kadına hem de erkeklere istihdam sağlamış olacağız. Biz Coşkun Temizlik Şirketi olarak emin adamlarla ilerliyor ve kalitemizden ödün vermeden büyümeyi hedefliyoruz. Güncel gelişmeleri ve firmamız ile ilgili bilgileri Instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz” dedi.

@coskuntemizlik