Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları Başkanı Emre Ercan ve Gülsevim Çoban'ın nikah töreni, 25 Mayıs Cumartesi akşamı sevdiklerinin ve dostlarının katılımıyla gerçekleştirildi. Hamide ve Uğur Çoban’ın kızı Gülsevim Çoban ile Derya ve Cevdet Ercan’ın oğlu Emre Ercan, büyük bir coşku ve mutluluk içinde dünya evine girdi.

Nikah törenine CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, CHP Akhisar İlçe Teşkilatı Başkanı Hayriye Hacet, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Başkanı Günhan Bakırlıoğlu, Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay ve birçok davetli katıldı.

Düğün töreninde, çiftin mutluluğu gözlerinden okunurken, davetliler de bu özel günlerinde çifti yalnız bırakmayarak mutluluklarını paylaştı. Tören boyunca davetliler, genç çiftin mutluluğunu kutlamak ve iyi dileklerde bulunmak için bir araya geldi. Nikahın ardından başlayan düğün eğlencesi, gece boyunca neşe ve coşkuyla sürdü.

Ercan ve Çoban aileleri, bu mutlu günlerinde yanlarında olan tüm misafirlere teşekkürlerini iletti. Yeni evli çift Emre ve Gülsevim Ercan’a ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Editör: Mustafa Özdemir