Fatma Celebci'nin istifası sonrasında, CHP Akhisar Kadın Kolları Başkanlığı'na Emine Güven atandı. 21 Kasım'da gerçekleşen atama sonrasında yeni yönetim, 27 Kasım'da basın mensupları ile buluşarak tanıtımını yaptı ve çalışmalara başlama kararlılığını ifade etti.

Yeni başkan Emine Güven ve ekibi, gelecek belediye seçimlerine kadar sürecek olan süreci birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde geçireceklerini belirtti. Güven, Akhisar Belediyesi'ni kazanacaklarına olan inançlarını dile getirdi ve toplumun her kesimine hayırlı olmasını temenni etti.

Başkan Güven'in basına yaptığı açıklamada, "21 Kasım Çarşamba günü Akhisar CHP kadın kolları olarak atamamız yapıldı. Ekip olarak bugünden itibaren çalışmalarımıza başlayacağız. Birlik, beraberlik, ve dayanışma içinde bu süreci tamamlayacağımıza ve Akhisar belediyesini yeniden kazanacağımıza yürekten inanıyorum. Hepimize hayırlı olsun" dediği aktarıldı.

Yeni yönetim kurulunda; Başkan olarak Emine Güven, Sekreter ve medya sorumlusu olarak Yıldız Polat, Sayman olarak Meray Mollaibrahimoğlu, Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak Muzaffer Gök görev alıyor. Bunun yanı sıra, Muzaffer Gök'ün yardımcı üyeleri Makbule Ayvaz ve Zeynep Uğurlu; Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak Sevinç Poyraz, Hukuk İşlerinden Sorumlu olarak yine Meray Mollaibrahimoğlu; Sivil toplum örgüt ve ilişkilerden sorumlu olarak Hatice Halis, Seyran Ürenbay; Kültür ve Sosyal Etkinliklerden Sorumlu olarak Emine Tosun, Rahime Müge Özdemir görevlerine başladı.

CHP Akhisar Kadın Kolları'nın yeni yönetimi, partinin ve Akhisar'ın geleceği için çalışmalarına hız kazandıracak.

Editör: Mustafa Özdemir