Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akhisar İlçe Başkanlığı, köylerde düzenlenen geleneksel köy hayırlarına katılımını sürdürüyor. Hafta sonu, Ulupınar (Karaveliler) ve Işıkköy mahallelerinde düzenlenen köy hayırlarına CHP Akhisar İlçe Başkanı Hayriye Hacet, ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, ilçe kadın kolları ve ilçe gençlik kolları katıldı. Bu etkinliklerde, mahalle muhtarları ve köy halkıyla bir araya gelerek sohbet etme imkanı buldular.

CHP Akhisar İlçe Başkanlığı, köy hayırlarına katılarak yerel halkın sorunlarını dinlemeye ve çözüm üretmeye devam ediyor. İlçe Başkanı Hayriye Hacet, "Köy hayırları, köylerimizin geleneksel değerlerini yaşatırken, bizlere de halkımızla birebir temas kurma fırsatı sunuyor. Halkımızın sorunlarını yerinde dinlemek ve çözümler üretmek için buradayız," dedi.

CHP Akhisar İlçe örgütü, bu tür etkinliklere katılım göstererek yerel halkla yakın ilişkiler kurmayı ve sorunlarına çözüm bulmayı amaçlıyor. Köy hayırlarına olan bu katılım, CHP'nin toplumun her kesimine dokunma ve onların yanında olma gayretinin bir göstergesi olarak değerlendiriliyor.

Editör: Mustafa Özdemir