Akhisar Pazarcılar ve Manavcılar Odası Başkanı Mustafa Güral yaptığı açıklamada, Ramazan Bayramı öncesi Çarşamba ve Perşembe günü Çarşamba pazarının açık kalacağını duyurdu.

Akhisar Pazarcılar ve Manavcılar Odası Başkanı Mustafa Güral, “Değerli Akhisarlılar Kıymetli Pazarcı Esnaflarımız 20 Nisan Perşembe Günü Mübarek Ramazan Ayımızı Sonlandıracağız. Ramazan Bayramımız hesabiyle bayram pazarımızda Akhisarlı Hemşerilerimize pazarcı esnafları olarak günlük taze sebze meyve Kuru gıda balık, Peynir, Tuhafiye Manifatura Ayakkabı Giyim vb gibi her türlü gıda ve ihtiyaç malzemeleriyle siz çok değerli Akhisarlılarımıza pazarcı esnafları olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bayram Pazarımızı 19 Nisan Çarşamba Günü Çarşamba pazarımızda 20 Nisan Perşembe günü arefe pazarımız yine kaldığımız yerden çarşamba pazarımızda 2 gün üst üste açık olacaktır. Değerli Akhisarlılar bu vesile ile tüm hemşehrilerimin mübarek ramazan bayramını kutlar sevdiklerinizle ailenizle mutlu huzurlu sağlıklı güzel bir bayram geçirmenizi dilerim” dedi.