Akhisar'da bu sene 564.'sü düzenlenecek olan Çağlak Festivali dopdolu konserler düzenleniyor. 22-26 Mayıs tarihleri arasında Teoman, Duman, Sefo, Ziynet Sali ve Edis'in sahne alacağı konserlerde program sunuculuğunu Duygu Atakan yapacak.

Duygu Atakan kimdir?

Duygu Atakan, hayatı ve kariyeri ile merak edilen isimler arasında yer alıyor. Kariyerinin büyük bölümünü radyo programcılığı ile sürdüren Duygu Atakan, TRT ve Star gibi medya kuruluşlarında görev almıştır. Peki, Duygu Atakan kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

Duygu Atakan, evlenmeden önceki adıyla Duygu Özkan, 2 Şubat 1979 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. Ortaokul ve lise eğitimini Ankara Büyük Kolej’de okuyan Atakan, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümünden mezun oldu. Atakan bu yıllarda hem tiyatro ile ilgilendi hem de voleybol oynadı.

Halen Süper FM’de Müzik Direktörü olarak görev yapan Duygu Atakan Radyo Efkar’da radyo müdürlüğü, TRT’de program sunuculuğu, Star TV’de radyo programcılığı, Radyo Fener’de radyo programcılığı, reklam müdürlüğü ve konuk koordinatörlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin “İstanbul’dan Van’a” projesinin sunuculuğu, Berlin Kaplanı Film Galası özel röportajı, gibi organizasyon ve özel gecelerde profesyonel olarak sunuculuk yapmıştır.

Duygu Atakan, Süper FM Müzik Direktörlüğü'nün yanı sıra aynı zaman da 15:00-18:00 saatleri arasında Süper FM'de dinleyicilerle buluşuyor.

Duygu Atakan, Ben Şarkı Söylersem isimli programını TRT Müzik bünyesine taşıdı. 26 Bölüm yayınlanan programda birbirinden ünlü sanatçıları konuk etti.

Radyo34 Duygu Atakan'a Emanet! - Anamur Ekspres

Duygu Atakan'a Altın Yağıyor!.. -

Duygu Atakan “En İyi Kadın Radyo Programcısı” ödülünü aldı

Duygu Atakan'ın Yeni Radyosu Belli Oldu -

Duygu Atakan - GENEL YAYIN YÖNETMENİ - RADYO 34 | LinkedIn