Akhisargücü alt yapısından yetişen ve bu sezon kiralık olarak Ergü Spor Kulübü'nde basketbol oynayan 2010 doğumlu Fatma Bayram, milli takım kampına davet edildi. Akhisargücü Spor Kulübü Başkanı Nihat Uz, sporcunun başarısını büyük bir gurur olarak nitelendirerek, Fatma Bayram'ın 27 Şubat - 2 Mart tarihleri arasında Kocaeli'nde düzenlenecek kampa katılacağını duyurdu.

Başkan Nihat Uz, yaptığı açıklamada, "Sporcumuz Fatma Bayram'ın ay-yıldızlı formayı taşıması bizleri gururlandırmıştır. Ali Şefik Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Süleyman Caner'in keşfettiği ve Kadın Takımları Antrenörü İ.Berati İncebay'ın emekleriyle bu başarıya ulaşan Fatma Bayram'ın milli takım kampına davet edilmesi sevindirici bir gelişmedir. Hocalarımıza, ailesine ve bu süreçte emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Akhisargücü Spor Kulübü olarak inanıyoruz ki, bu başarı ile daha nice kız ve erkek sporcularımız Ay-yıldızlı formayı giyerek ülkemizi temsil edeceklerdir" dedi.

Sporcunun velisi İsa Bayram da yaptığı açıklamada, "Öncelikle basketbolu kızımızla tanıştıran ve gelişimi için büyük uğraşlarda bulunan Akhisargücü ailesine, antrenörleri İ.Berati İncebay, İrfan Gürmen, Berkay Koçak, Furkan Menekşe ve ayrıca Süleyman Caner hocama çok teşekkür ederiz. Kızımın bu seviyelere ulaşması benim için bir gurur. Emeği geçen herkese ve Akhisargücü ailesine teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.