Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Güral’ı ziyaret etti.

Mavanlar ve Pazarcılar Odasının, Çarşamba pazarına asfalt atılması isteğine sessiz kalmayan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, esnafın isteğini hemen yerine getirdi. Çarşamba pazarında tuhafiyecilerin bulunduğu bölgeye asfaltlamanın yapılmasını sağlayan Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Pazarcı esnafını  ve Pazarcılar Odasını da ziyaret etti. 

Yapılan asfaltlamadan dolayı Belediye Başkanına teşekkür eden Manavlar ve Pazarcılar Odası Başakanı Mustafa Güral; “ Şimdiye kadar hiçbir işsteğimizi geri çevirmeyen, her zaman yanımızda olan saygıdeğer başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ederiz. Pazarcı esnafımızın her isteğini her zaman anında yerine getiriyorlar. Belediyemizle ortak güzel çalışmalara imza attığımızı düşünüyorum.” Dedi.

Esnaf ziyaretininde pazarcı esnafı yapılan hizmetten dolayı Belediye Başkanı Besim Dutlulu’ya teşekkürlerini iletti. Tek tek her esnafla ilgilenen Besim Dutlulu, sıcak karşılamadan dolayı kaldığı memnuniyetini Oda başkanı Mustafa Güral’a iletti. Ardından Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odasına geçilerek, pazarcı esnafının sorunları ve yapılacak olan yeni Pazar yeri hakkında da fikir alış verişinde bulunuldu.

Belediye Başkanı Besim Dutlulunun, Manavlar ve Pazarcılar Odasına ve Pazar yerine yaptığı ziyarete, Akhisar Belediye Başkan Yardımcıları ile bazı meclis üyeleri katılırken, pazarcı esnafı ziyaretine de Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Güral ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.