Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Çanakçı, Aşağıdolma, Dolma Değirmen ve Yaykın Mahallelerini ziyaret ederek hem hayata geçirdikleri hizmetleri inceledi hem de bölge halkının talep ve önerilerini dinledi.

Göreve geldiği günden beri Akhisar’daki kırsal mahalleleri düzenli olarak ziyaret eden Başkan Besim Dutlulu, aynı zamanda mahalle muhtarlarını belediyede misafir ederek mahallelerin sorunlarına derman olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Çanakçı, Aşağıdolma, Dolma Değirmen ve Yaykın Mahallelerinde hayata geçirdikleri hizmetleri yerinde inceleyen Başkan Besim Dutlulu, yeni yapılacak hizmetlerle ilgili bölge halkının görüşlerini dinledi.

Mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı memnun olduklarını dile getiren mahalle muhtarları ve vatandaşlar, Besim Dutlulu’ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

Akhisarlılara hizmet sözü verdiğini hatırlatan Başkan Dutlulu, gece gündüz, yağmur çamur demeden çalışmaya devam edeceklerinin altını çizerek şu ifadelere yer verdi; “Bugün Çanakçı, Aşağıdolma, Dolma Değirmen ve Yaykın Mahallelerimizde muhtarlarımızın ve mahalle sakinlerimizin misafiri olduk. Halkımızın ihtiyaç duyduğu hayır yeri, aşevi, mahalle içi ve arazi yolları, çeşme tadilatları, çocuk oyun parkları ve diğer konularda tüm gücümüzle çalıştık, güzel hizmetler yaptık. Yapılan hizmetlerden halkımızın memnun ve mutlu olması bizim için en güzel haber. Bugünkü ziyaretimizde halkımızın ilettiği talepleri de en hızlı şekilde hayata geçireceğiz. Ben misafirperverlikleri için önce muhtarlarımıza ve daha sonra tüm mahalle halkımıza çok teşekkür ediyorum. Her zaman halkımızın içinde olmaya ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz.”

Başkan Besim Dutlulu’nun kırsal mahalle ziyaretlerinde Başkan Yardımcıları Ahmet Tınazlı ve Bedri Türk, Kırsal Hizmetler Müdürü Hasan Umutlu da eşlik etti.