Yeniden Refah Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Hızır ŞENOL, Atçı Dostları Derneği'ni Ziyaret Etti

Yeniden Refah Partisi'nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Hızır ŞENOL, partisiyle birlikte Atçı Dostları Derneği'ni ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu.

Hızır ŞENOL ve beraberindeki Akhisar ilçe yönetim kurulu üyeleri, at kültürünün ve sporunun önemine vurgu yapmak amacıyla Atçı Dostları Derneği'ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında ŞENOL, atın binlerce yıldır bu coğrafyada yaşayanlar için vazgeçilmez bir varlık olduğunu belirterek, at sporunun kendileri için bir miras olduğunu ifade etti.

ŞENOL, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Bizler binlerce yıldır at üstünde dünya'ya hakim olduk. At, bu coğrafyada yaşayanlar için vazgeçilmezdir. Ata sporumuzdur, bizden sonra gelecek nesile unuturmamak vazifemizdir. Bu gibi derneklerin kurulup büyütülmesi için üzerimize ne düşüyorsa yapmalıyız."

Ziyaret sırasında Atçı Dostları Derneği Başkanı Mustafa KORKMAZ ve yönetim kuruluna teşekkürlerini ileten ŞENOL, derneğin misafirperverliğinden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Bu ziyaret, Hızır ŞENOL'un Akhisar'daki sivil toplum kuruluşlarıyla diyalogunu ve seçim kampanyası kapsamındaki etkinliklerini sürdürme çabasını gösteriyor.