Manisa bölgesinin tek Bobcat iş makinasına sahip olan Bedri Yapı İnşaat, inşaat sektöründe yükleme ve kaldırma işlemlerini gerçekleştirmek üzere hizmet vermeye başladı.

Bedri Güngör, firma sahibi olarak, Manisa bölgesinde tek olan Bobcat iş makinalarıyla Akhisar ve çevresinde birçok firma ve kuruluşa hizmet verdiklerini belirtti. Güngör, "Bobcat iş makinemiz, inşaat sektörünün vazgeçilmez iş makinelerinden biridir. 360 derece açıyla yük indirme ve bindirme işlemlerini 26 metre uzunluğu sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebiliyoruz" dedi.

Bobcat, yükleme ve kaldırma işlemlerini gerçekleştiren mini yükleyici tipi iş makineleri olarak bilinir. 4 teker çekişli olan bu makinelerin kepçe kısımları birkaç dakikada sökülerek yaklaşık 60 farklı ataşmandan biri takılabilir.

Bobcat, küçük ölçülerde olması ve 360 derece dönebilme özelliği sayesinde dar alanlarda etkili bir şekilde çalışma imkanı sağlar. Bu iş makinesi, uçları değiştirilerek birçok farklı fonksiyona adapte edilebilir.

Bedri Yapı İnşaat, ekonomik açıdan avantajlı olan Bobcat'leri tercih ederek depolar, şantiyeler, gemiler, fabrikalar gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Akhisar'da Bobcat kiralama ihtiyaçlarına uygun fiyatlarla çözüm sunan firma, detaylı bilgi almak isteyenlere rehberlik etmektedir.

İLETİŞİM: 0532 670 33 90