Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı ve mevcut Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, merkez ve kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği ziyaretlerde yoğun ilgi ile karşılaşıyor. Başkan Dutlulu 31 Mart 2024 yerel seçimleri için destek isterken memnuniyetini dile getiren vatandaşlar ‘Besim Dutlulu ile Yola Devam’ diyor.

Merkez mahallelerdeki bir çok esnafı ziyaret ederek hem hayırlı işler dileğinde bulunan hem de vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, kırsal mahalle ziyaretlerine de son sürat devam ediyor.

“YILLARDIR HİZMETTEN MAHRUM KALAN MAHALLELERİMİZE HİZMET GÖTÜRDÜK”

Çıtak, Hamit, Gökçeler, Sünnetçiler ve Yatağan mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluşan Başkan Dutlulu, havai fişek gösterileri, meşaleler ve tezahüratlarla karşılandı. Başkan Dutlulu’ya gerçekleştirdiği köy ziyaretlerinde eşi Özge Dutlulu da eşlik etti. Köy kahvehanesinde kadınlarla da ayrıca bir araya gelen Başkan Dutlulu, burada Akhisar Belediyesi olarak 5 yılda kırsal mahallelere yaptıkları hizmetleri anlattı.Dutlulu, “Yıllardır hizmetten mahrum kalan Akhisar’ın hem merkezine hem de kırsal mahallelerine hizmet götürdük. . Biz 5 yılda çok çalıştık. Çünkü biz çalışmayı seviyoruz. Yetişemediğimiz hizmetleri ve çok daha fazlasını da inşallah sizlerin desteğiyle birlikte Akhisar’ımıza kazandıracağız” dedi.

“HEP BİRLİKTE KAZANACAĞIZ”

‘Yaptığımız güzel işler, yapacağımız hizmetlerin teminatıdır’ diyen Başkan Besim Dutlulu, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Biz bu yola Akhisar’ın zenginlerine güvenerek çıkmadık; şehrimizin işçisine, emekçisine, çiftçisine, köylüsüne, memuruna güvenerek çıktık. Destekleriniz arkamızda olduğu sürece de bu hizmet yolculuğunda şehrimize çok daha güzel eserler bırakacağız. Çalışkan Belediyecilik anlayışımızla halkımızın bizden istediği tüm talepleri teker teker karşılayacağız. Misafirperverlikleri ve gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı halkımıza çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte kazanacağız” dedi.

Mahalle Muhtarları Besim Dutlulu’nun Belediye Başkanlığı döneminde köylerin hizmete kavuştuğunu dile getirerek emeklerinden dolayı teşekkürlerini iletti. 

Ziyaretler sonrasında Başkan Dutlulu mahalle sakinleri ile hatıra fotoğrafları çekildi.